Salvaje

Slyšela jsem, že exutor může „zaútočit“ už i v místě korespondenční adresy.

Je to pravda?

Nejlepší odpověď
sejtanka

Dnešní exekutoři si myslí,že můžou naprosto všechno.Bohužel o tomhle "útoku"jak píšete jsem taky slyšela.

Další odpovědi
Michal Kole

Bohužel exekutor může kamkoliv kde se DOMNÍVÁ že má dlužník svůj majetek.

Pokud má „velkou fantazii“ a zjistí si že třeba chodíte často na pár dní třeba ke kamarádce, tak může exekutor nabýt přesvědčení, že tam máte své věci a může jít zabavovat i tam.

A pak je na kamarádce, aby dokázala, že věci jsou skutečně její. Nejlépe fakturou na její jméno. s Účtenkami z hypermarketů bývá problém, protože tam není jméno.