Radomír.cz

Slyšel jsem, že když vznikl Internet, Země se zmenšila? Je to pravda?

Internet

Nejlepší odpověď
Drap

Zmenšila se ke komunikaci.
Provedl jsem měření obvodu země před zavedením internetu a po zavedení. Hodnoty vyšly uplně stejně.

Další odpovědi
Irisa

Tak to je dobrý :'D

Hamon

Ano – dnes si můžeš ze svého pokoje prohlížet krásy kteréhokoli místa na zemi. Můžeš psát kamarádovi na druhém konci světa a odpověď může přijít nesrovnatelně dřív. Co dřív trvalo dny, týdny… je dnes otázka sekund.