Avatar uživatele
anonym

Slyšel jsem, že bohatství je nemoc.

Pozná se podle shromažďování majetku. Je možné že za touto nemocí jsou špatní rodiče, že tomu něco nedávali, že to něčím strádalo? Víte o tom něco?
Doplňuji:
Opravuji: Pozná se podle shromažďování majetku. Je možné že za touto nemocí jsou špatní rodiče, že subjektu něco nedávali, že subjekt něčím strádal? Víte o tom něco?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4923 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Nevím co tím myslíte,ale já zastávám názor že dostatek finančních prostředků dělá člověka svobodnějším a nezávislým.Každý člověk od malička má snahu něco vlastnit,je to přirozená lidská vlastnost.Snad nějací budhističtí mniši to vidí jinak.Jinak nevidím nic špatného když rodiče zabezpečí své děti.Ono také být úspěšný v naší zemi se moc nenosí.Stačí když bude člověk malý živnostník a bude se mu dařit…:-(

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Absolutně nechápu smysl otázky a to ani doplněné. To chceš říct, že pokud by mi rodiče nic nedávali a já strádal, že kvůli tomu budu shromažďovat majetek? To je přeci blbost.
Já jen vím, že pokud si člověk nastřádá nějaký majetek, tak je to za účelem, aby jej množil, pracoval s ním-investoval a vydělával.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

a když teda vyhrajete ve sportce a stanete se tím pádem bohatý tak za to můžou rodiče že vám třeba nekupovali losy,a vy se tím pádem stanete nemocny?ne bohatství není nemoc,ale ti kdo mají stále málo nejsou nemocní,jen hrabiví oslovení(to) je oslovení pro dítě?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

To nevím jestli je to nemoc… Jen vím že kdo má hodně, má stále málo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Vím. Že to je blbost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek