Lgee

Šli byste do takové loterie?

Šly – ptáte se jen žen.? Šli platí pro muže, nebo pro muže i pro ženy. .

Vím že to je šílená představa ale představte si ze je jakési vesmírné looto, ve kterém je sextiliarda euro po jednom euru počet sázejících je zhruba každý 50. Ve vesmíru, a teď k věci šly byste do toho a vsadili byste si za ten 1$ zhruba za dvacku, šance je to nepředstavitelná ale vezměte si co byste si za výhru koupili byste mohli mít tisíc soukromých galaxii a ještě by vám zbylo. Sice je téměř nemožné vyhrát ale za tu dvacku by to stálo, pokud by bylo jisté že nejde o podvod.

Nejlepší odpověď
Drap

Vymyslel jsi nesmysl. Kdo by prodal galaxii? Je nějaká na prodej?

Další odpovědi
ivzez

Já bych si na Vašem místě napřed ujasnila, jestli chci odpověď
jenom od žen a dětí nebo od všech.

Teprve potom bych se zaměřila na myšlenku galaktické loterie, kterou
bych důkladně promyslela a dovedla k nějakému smysluplnému konci.
(Nesmyslu by se nejspíš nikdo nezúčastnil.)

aliendrone

To mi hlava nebere – ať to čtu jak chci!

„… jakési vesmírné looto, ve kterém je sextiliarda euro po jednom euru počet sázejících je zhruba každý 50…“ Kam se hrabe kvadratura kruhu! A vůbec, PROČ bych měl v EURO loterii sázet 1 DOLAR??

Dává to nějaký smysl? DÁVÁ! Lgee dal vydělat dealerovi a zakoupil zajímavý matroš! ;) :D :D