fira

Služební byty.

Mohu si do služebního bytu nastěhovat koho chci bez souhlasu majitele?

Nejlepší odpověď
standa

No to rozhodně NEMUŽETE !

Majitel vám určitě nemůže ´mluvit´ do toho, koho si pozvete na návštěvu, nebo kdo u vás přespí (i opakovaně). Zda tam jednou přespí vaše babička a podruhé milenka.

Ale jakmile by třetí osoba chtěla v bytě dlouhodobě pobývat (tedy regulérně bydlet) a dokonce by si chtěla přihlásit i dočasný pobyt, tak to bez souhlasu majitele nelze.

Další odpovědi
Thorax

Myslím, že s tím nastěhováním do slu. bytu musí být souhlas majitele, ale určitě na tajnačku nebo říct, že tam nebydlí, že se tam je jenom na navštěvě.