Ocko0001

Služby na iPhone iTunes platí se za ně když si nic nestáhneme?

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli se za službu iTunes platí, i když si nic nestáhneme.? díky :)

Odpovědi
marek.29

Samozřejmě že se nic neplatí za iTunes jako takové :D iTunes totiž slouží jako jediný prostředek pro správu hudby v iPhonu. Takže směle stahujte a nebojte žádné poplatky vám nehrozí :) i když nabízet vám budou hudby i aplikaci a čím déle vás budou masírovat tím více vás to osloví.. já sem si zatím ještě nekoupil ani aplikaci a to používám jablečné iPody už 4 roky.. :-o ale ta doba se jistě blíží 😁

Kdybyste měl ještě jakýkoliv dotaz tak mi napište buďto sem do zpráv, nebo raději na mail: marek.29<zavi­náč>seznam.cz