postcd

Služba pro SMS upozornění nový email / instant message?

Dobrý den,

existuje nějaká bezplatná nebo levná služba (i anglická), která zašle SMS na můj mobil a nebo zprávu na skype nebo gogole talk nebo ICQ když mi přijde nový email?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Upozornění na příchozí poštu pomocí SMS nabízí většina poskytovatelů veřejných e-mailových služeb, např. Centrum to tak má, určitě to bude mít i Seznam.

Zdroj: http://napove­da.centrum.cz/in­dex.php?/Know­ledgebase/Arti­cle/View/56/12/u­pozornni-na-novy-email

Další odpovědi
anonym

Obvykle samotný mailserver – nastavit si to můžeš ve filtrech (´chování mailboxu´ po doručení mailu – buďto pro každý došlý mail a nebo s nějakou podmínkou).

postcd

lamalam a mowla – nepomohlo.

sms.t-mobile.cz sms.cz.o2.com
ani jedno mi nefungovalo a to jsem vyzkoušel všechny 3 sim karty co mám,sms nepřišla.

mowla, nerozumím odpovědi. copak mailserver posílá na messengery nebo sms? nevím kde jsi to viděl