miladaB

Slušná otázka na decentní téma.

Ráda bych věděla jak bych měla svoji kolegyni v práci slušně a decentně naznačit aby si depilovala chloupky pod nosem. Ostatní kolegyně v práci se jí smějí a mně to moc mrzí.

Nejlepší odpověď
panenka

jde vidět milado že jsi hodná kámoška pokud se s ní kamarádíš otevřeně a o všem s ní mluvíš naznač jí třeba jestli ví proč se ty holky v té práci furt smějí.pokud ona neví proč řekni jí že se ti to říká blbě ale že se smějí jí a uvěd ten konkrétní důvod řekni jí že jí v tomto chceš pomoci a řekni jí že tobě to směšné nepřipadá a že jí v tomto chceš pomoci pokud je to tvá kámoška měla by si nechat od tebe pomoci a urazit by se na tebe tedy neměla.

Další odpovědi
Nuk nuk

Hm, to nebude možná jednoduché. Osobně totiž znám i dámu, která si holí absolutně všechno, co si holí většina žen, ale na těch pod nosem si zakládá.

Záleží především, jaký je mezi Vámi dvěma vztah. Pokud jste kamarádky nebo spolu alespoň komunikujete v dobrém, pak to bude trochu jednodušší. Asi bych se jí nějakým vhodným tónem a způsobem zeptala, jestli jí nevadí, že si z ní ostatní dělají legraci, a pokud ano, pak bych jí poradila, aby si chloupky odstranila – v jejím vlastním zájmu. Lepší je to pochopitelně někde mimo ty další kolegyně. Můžete jí třeba pozvat na skleničku a během řeči nezávazně naťuknout toto téma. Asi by nebylo příliš taktní si jí jen v pracovní době „vzít bokem“.

LD75

Ahoj Milado,souhlasim s panenkou,dobrý přítel-kyně si hold někdy nesmí brát servítky,osobně mám radějc když mi kamarád řekne věc na rovinu ,než nechat ostatní se mi smát…prostě decentně ale na rovinu…věřim ,že ti jednou poděkuje..čus

Michal

Proberte to u kávy a o samotě.Nic bych nenaznačoval a mluvil byck přímo k věci.