WH15

Slunce a mz

Položil jsem podobnou otázku, ale nedostal jsem odpoveď, kterou jsem očekával. Takže řekněme že dítě nemá na (dejme tomu) na krku žádné znaménko (prostě ty „klasické“, které většinou vidíme u každého člověka), jde se opalovat a spálí se, vznikne mu znaménko? Byl bych rád za odpověď ANO nebo NE, důvod nepotřebuji. Děkuji mockrát.

Odpovědi
beer

Ne.
Znaménka, která vzniknou až po nadměrném opalování nejsou mateřskými znaménky, byť se jim tak často říká..
Jedná se totiž o projevy hyperpigmentace: http://www.me­diderm.cz/medi­derm/5-Nemoci-kuze/5-Hyperpigmentace

cochee

Ne