reika

Sluchátka – v čem je problém?

Zdravím všechny. Potřebuji poradit. Koupila jsem si sluchátka https://www.da­tart.cz/Sluchat­ka-PHILIPS-SHP2500-10.html a po jejich zapojení k TV zvuk slyším hodně slabě. Musím zvýšit zvuk v TV skoro na maximum, abych to slyšela. Jsou ta sluchátka vadná nebo ne? V čem je problém? Děkuji.

Nejlepší odpověď
orwell

Nepíšeš jaký máš TV, jestli se setb. nebo bez,… Pokud nemáš staženou hlasitost na regulátoru hlasitosti na šňůrách od sluchátek (jak píše Schluker), pak ještě máš na dálk. ovl. k TVP možnost upravit hlasitost v režimu „MENU“ – nastavení – zvuk – hlasitost sluchátek. Pokud máš u TVP setb., je tam též možnost na příslušném dálk. ovladači k němu učinit totéž. Bude-li to někde (co píšu) ztlumeno, pak je jasné, že ti sluchátka nebudou hrát dost nahlas. Na vadu sluchátek moc nevěřím.

Další odpovědi
Schluker

Zkontrolujte jestli nejsou ztlumena na ovladani na kabelu. Pokud nejsou, zkuste je treba na telefonu. Pokud bude problem i tam, tak reklamujte.

elkon

Záleží také, jakou mají charakteristiku vůči televiznímu výstupu. Každá sluchátka nemusí nutně fungovat na každou televizi.