22aa

Sluchátka sony TMR-RF850R odešel kabel (adaptér) kde koupit nový resp.ne amazon samí zloději!!!

Dobrý den.
Už dávno jsem po jirkovi dostal bezdrátová sluchátka nejdou mi zapnout protože jsem zničil kabel a nemůžu najít novej.
Prolezl jsem celý google a mají to jen samí zloději z amazonu,ebay atd. (další cízí obchody z internetu) (e-shopy).
Chci to sehnat u nás v česku nebo alespon ze slovensko protože si myslím že i slováci mají dobírku.
Pokud by se to nedalo sehnat u nás,jsou vůbec figle jako např 9v adaptér do usb nebo oprava kabelu nebo tak něco?
Prosím,existuje něhaký converter nebo neoriginální adaptér který by to spravil?
Moje máme nechce přijít o peníze. (mohli by mojí mámu okrást) (v americe a jiných státech platí předem)
Děkuji. 22aa.

Odpovědi
Schluker

Opravit kabel by nemel byt zadny problem. Pripadne lze koupit univerzalni adapter a nastavit proud a napeti podle originalu.