ABC123

Složenky…poštovní poukázky

Co se děje, když přijdu se složenkou na přepážku České pošty?
Doplňuji:
Jak paní za přepážkou postupuje?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Přepíše údaje ze složenky do počítače a pak to zpracovávají servery české pošty a na pošte, kam peníze zasíláte to vytisknou a odnesou a hodí dotyčnému do schránky

Další odpovědi
Conchus

Doporučuji zkusit. Ty ženy mají kurz i na jednání s méně chápavými lidmi. Vůbec se za nic nemusíte stydět.