dasman

Jaké/které je nejlevnější zařízení, které nahrává ve slow motion?

Jaké je nejlevnější zařízení který nahrává ve slow motion?

Slow motion?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Odpovědi
Edison

Jde o to, jak moc „slow“. Ty nejlepší uměj zachytit postup světelného paprsku.

anonym

Telefon Xiaomi Mi 8 umí za cenu 6200 Kč slow motion z 960 fps (samozřejmě ale při relativně dost nízkém rozlišení) … i tak se ale jediná sekunda roztáhne na půl minuty a to je docela úctyhodné zpomalení na non-profi spotřebitelskou elektroniku. Kromě velmi rychlých pohybů se zdá, že téměř vše ostatní stojí.