Fiverka

Slovník v mobilu

Lze se v telefonu E52 nokia podívat do slovníku, ze kterého čerpá prediktivní režim? Případně lze v něm nějak mazat a podobně?
Doplňuji:
Co je to OS?

Nejlepší odpověď
mosoj

Nevím za jakým účelem se ptáte. Ale pokud začnete to slovo které vás zajímá psát tak se vám v určitém kroku nabídne celé pokud ve slovníku je. Pokud tam není tak ho dopíšete v normálním režimu a do slovníku přidáte.

Další odpovědi
tom004

To mne nikdy nenapadlo,abych to zjišťoval.Ale,mož­ná,že u telefonů s OS,to půjde.

OS – operační systém,např.: Symbian,Android

DDarent

tak takový slovník je uzamčený v systému, takže by to v podstatě šlo, kdyby ste na to měla programy a určitý znalosti na přepisování těchto věcí...... jenomže takový programy má jenom NOKIA protože by se moh najít hacker, kterej by dal na internet aktualizaci na T9 a když bysi psala A, tak by ti to napsalo třeba ◄
Doplňuji:
Operační Systém!!!!!!!
__ __