Retko

„Slovnik“ lidskych vlastnosti.

Hledam (nejrozsahlejsi) zdroj (spis, list, seznam apod.) lidskych vlastnosti.

Nevite o necem??
Diky

Nejlepší odpověď
annas

Něco jsem našla, ale nevím, zda Ti to bude vyhovovat. Když otevřeš zdroj, tak klikni na 2. nadpis Povahová vlastnost a otevře se přehled vlastností.

www.heureka-cz.eu/.../Fre­nologie%20a%20po­vahove%20vlas­tnosti(1).doc
Doplňuji:
Bade, děkuji.

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?hl=cs&rls­=com.microsof­t%3Aen-US&q=P%C5%99eh­led+lidsk%C3%BDch+v­lastnost%C3%AD&btnG­=Hledat&lr=&aq=f­&aqi=&aql=&oq=

Další odpovědi
anonym

to annas:
pěkné,to samé jsem našel,ale nebyl jsem si jistý,že se to „Retkovi“ bude líbit,ale když si to znova pročítám,tak dávám palec,samozřejmně nahoru.