annas

Slon je silnější než komár, tisíce komárů jsou silnější než stádo slonů. Ušlapali by nás sloni, nebo vysáli komáří?

Asijské příslovi

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/1984023-asijske-prislovi-srdce-ma-slon-i-kliste/

Obrázek
https://pixaba­y.com/cs/photos/sa­vec-slon-voln%C4%9B-%C5%BEij%C3%AD­c%C3%ADch-%C5%BEivo%C4%8Dich%­C5%AF-3218712/

Nejlepší odpověď
aliendrone

LOL, komáři mě „vysávali“ celkem dlouhou dobu, ale v tomto ohledu byli žabaři – přežil jsem jejich působení. Dem(ent)okraté mě vysávají MNOHEM VÍC, ale přestože je pramalá šance, že přežiju jejich „působení“, tak stejně tak nějak ve skrytu duše doufám, že se dožiju okamžiku, až havloidní pravdoláskaři budou viset na lampách po stovkách/tisících. Bože, to BUDE KRÁSA… ;) :D

Jsem z celkem odolného těsta, tuhle na mne spadla SLONICE (nešikovně zakopla sourosemetrika gramlavá – proč by se válela po zemi, když může spadnout na mě, že) a také jsem to přežil jen s drobnými oděrkami. A to jsem byl ještě obtížen obouruč nákupem. Kdepak sloni. ;) :)

Další odpovědi
hapiky

Já to vezmu s humorem: Sloni hrají s komárama fotbal a je to stále 0–0. Na závěr se sloni vzchopí k drtivému útoku a nechtěně zašlápnou jednoho komára. Zápas byl předčasně ukončen, sloni pláčí a omlouvají se. Komáři zase utěšují slony: Neplačte sloni, vždyť to se mohlo stát i vám.

Kepler

To by asi dopadlo blbě, ani jednomu se utéct nedá. Při mé šikovnosti bych nejdřív šlápl do sloního lejna a jak bych se oháněl po komárech, tak bych se připletl pod nohy slonů. Dost blbá smrt, do prkýnka. ale smrt není zlá, zlé je jen umírání.

Drap

Teoreticky je obé možné. Prakticky je však naděje na takový konec velmi malá. Obojí je však nepříjemné. české podobné: Stokrát nic umořilo vola.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hapiky

Aliendrone, tys ji dal hlavičku a pak ses divil, že vyhodila kopyta.

aliendrone

hapiky>>> No toto?!? Dát hlavičku mé milé sourosemetričce?!? :o
Twl, tys asi ještě nikdy nepotkal rozzuřenou LOKOMOTIVU. ;) :D :D

Ametyst

🙂 To jsi mi připomněl herce Martina Hofmana, který svou matku nazývá Letící slovenská sekyra. 🙂

marci1

Jo, prý byla dobrá v drilu. Co řekla, platilo. Sport měl zakázaný a musel hrát na akordeon, i když ho to nebavilo. Prostě slovenská sekyra-generál. 🙂

Ametyst

Nojo, on popisuje, že když sekera letí, tak se přitom bohužel i točí, rotuje, tomu nikdo neuteče.:-)))