Avatar uživatele
annas

Slon je silnější než komár, tisíce komárů jsou silnější než stádo slonů. Ušlapali by nás sloni, nebo vysáli komáří?

Asijské příslovi

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/1984023-asijske-prislovi-srdce-ma-slon-i-kliste/

Obrázek
https://pixaba­y.com/cs/photos/sa­vec-slon-voln%C4%9B-%C5%BEij%C3%AD­c%C3%ADch-%C5%BEivo%C4%8Dich%­C5%AF-3218712/

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? vagra, johana 56, Drap, Kepler, dust8, hapiky, aliendrone před 1065 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

LOL, komáři mě „vysávali“ celkem dlouhou dobu, ale v tomto ohledu byli žabaři – přežil jsem jejich působení. Dem(ent)okraté mě vysávají MNOHEM VÍC, ale přestože je pramalá šance, že přežiju jejich „působení“, tak stejně tak nějak ve skrytu duše doufám, že se dožiju okamžiku, až havloidní pravdoláskaři budou viset na lampách po stovkách/tisících. Bože, to BUDE KRÁSA… ;) :D

Jsem z celkem odolného těsta, tuhle na mne spadla SLONICE (nešikovně zakopla sourosemetrika gramlavá – proč by se válela po zemi, když může spadnout na mě, že) a také jsem to přežil jen s drobnými oděrkami. A to jsem byl ještě obtížen obouruč nákupem. Kdepak sloni. ;) :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hapiky

Já to vezmu s humorem: Sloni hrají s komárama fotbal a je to stále 0–0. Na závěr se sloni vzchopí k drtivému útoku a nechtěně zašlápnou jednoho komára. Zápas byl předčasně ukončen, sloni pláčí a omlouvají se. Komáři zase utěšují slony: Neplačte sloni, vždyť to se mohlo stát i vám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

To by asi dopadlo blbě, ani jednomu se utéct nedá. Při mé šikovnosti bych nejdřív šlápl do sloního lejna a jak bych se oháněl po komárech, tak bych se připletl pod nohy slonů. Dost blbá smrt, do prkýnka. ale smrt není zlá, zlé je jen umírání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Teoreticky je obé možné. Prakticky je však naděje na takový konec velmi malá. Obojí je však nepříjemné. české podobné: Stokrát nic umořilo vola.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
hapiky

Aliendrone, tys ji dal hlavičku a pak ses divil, že vyhodila kopyta.

před 1065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

hapiky>>> No toto?!? Dát hlavičku mé milé sourosemetričce?!? :o
Twl, tys asi ještě nikdy nepotkal rozzuřenou LOKOMOTIVU. ;) :D :D

před 1065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ametyst

🙂 To jsi mi připomněl herce Martina Hofmana, který svou matku nazývá Letící slovenská sekyra. 🙂

před 1065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Jo, prý byla dobrá v drilu. Co řekla, platilo. Sport měl zakázaný a musel hrát na akordeon, i když ho to nebavilo. Prostě slovenská sekyra-generál. 🙂

před 1065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ametyst

Nojo, on popisuje, že když sekera letí, tak se přitom bohužel i točí, rotuje, tomu nikdo neuteče.:-)))

před 1065 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek