tomáš007

Slohová práce

Potřeboval bych nějaký dobrý odkaz na subjektivně zabarvený popis krajiny. Děkuji

Nejlepší odpověď
www

Aspoň něco ti poradím, domácí úkoly se tady neřeší:
Výbav si nějaký obraz krajiny, případně najdi obrázek na netu a ten ve slohové práci jednoduše popiš! 😉

Další odpovědi
annas

Tomáši, snaž se a nespoléhej na druhé. Najdi si nějaký obrázek, dívej se na něj a popisuj.
Opisováním vlastně podvádíš sebe. Divím se, že vaše učitelka nepozná, že nepracujete samostatně.
Když umíš napsat otázku na Odpovědi, zadej ji do vyhledávače a hledej.
Chceme ti pomoct, vždy nebudeš mít kolem sebe někoho, který bude pracovat za tebe. Budeš se muset spoléhat sám na sebe.
Slyšels, co je to medvědí služba?

led

Ak opíšeš krajinu videnú tvojimi očami, pohľadom vlastného rozumu a pocitu, bude to skutočne tvoj subjektívny opis krajiny.
A na to netreba žiadny odkaz. Píš, čo vidiš a cítiš pri tomto pohľade.

zl@tk@

Koukni z okna …

Amie

Ale no tak… Ne každá je machr na sloh, Já třeba zvládnu jenom úvahu, takže malá ukázka pokud je dotyčný férový pouze navnadí jak postupovat. Alespoň mě ny to tedy bodlo.