dust8

Šlo by v létě utáhnout napětí pro stropní ventilátor pomocí propojení se solárními panely na střeše?

Nejlepší odpověď
Kepler

Panel 2 × 1 m by to měl v pohodě utáhnout. Pracovní napětí motoru a výstupní napětí panelu by měly být stejné.

Další odpovědi
Edison

Podle příkonu ventilátoru a výkonu soláru. 8 metrů dá asitak kilovatu. Určitě budeš k tomu potřebovat nějaký ten měnič.

Dochy

Ty ventilátory mají spotřebu tak do 100W. Tak co myslíš?