Michal Kole

Šlo by uvařit pivo v hrnci doma na plotně nebo je potřeba něco [spešl] ?

Nejlepší odpověď
tom004

Pivo doma uvaříte docela jednoduše. Stačí si na netu nají recept a můžete tvořit. Potřebné ingredience se dají koupit, a někdy se ten výtvor dá i pít. Nejhorší je ukecat se na ten první doušek. 🙂

Další odpovědi
Kelis

Uvařit se dá, ale je to celkem zdlouhavé a vyžaduje trpělivost. Ingredience se dají koupit. Je to spíš pro nadšence, kteří si vaří piva se svou vlastní specifickou chutí. Jinak je jednodušší a levnější jít si ho prostě koupit.
Vše o vaření piva je na: http://www.svet­piva.cz/

pilsner

začal bych že si koupíš bednu piva (stačí něco do 5,– brr) všechno bych povařil v hrnci s chmelem(koupit přes eshop) a trochou cukru, po zchlazení zakvasil(koupit přes eshop) a nechal pár dní v chladu kvasit a máš domácí kvasnicové pivo 🙂

David1

Dal by sis pivo, Michale?