Šlo by nějak technicky zabránit, aby si nemohli policisté říct o úplatek nebo si nechat peníze z pokuty?

http://praha.id­nes.cz/dva-prazsti-policiste-vybirali-pokuty-bez-blocku-hrozi-jim-tri-roky-vezeni-1bu-/praha-zpravy.asp?c=A110301_­093247_praha-zpravy_cen

Nejlepší odpověď
arygnoc

to už je přece dávno vyřešené – neplatit pokuty policistům, ale poštovní poukázkou.

Další odpovědi
kropitko

Jak píše arygnoc, no prostě zaplatit jen o proti nějakému potvrzení,,,když jsou lidi pitomí a zaplatí a nevyžádají si bloček, tak co dělat?!

hornik.

Technicky to řeší soud vězením. Ale proč jim v tom bránit? Vždyť je to (bylo by) výhodné nebo ne?