WVendy

Je možné v Německu studovat střední školu v angličtině? Kolik by studium stálo peněz?

Školu tak abych se ve své podstatě teprve naučila pořádně anglicky. Někde kde na to budou brát ohledy.

Původní neotázka
Šlo by abych odjela do Německa studovat SŠ, ale jestli to tak už v angličtině. A kolik by to asi stálo?

Nejlepší odpověď
annas

Nejlepší je obrátit na odborníka , agenturu apod., tedy na ty, kteří mají se studium zkušenosti.

V odkazu najdete uvedené SŠ v Německu. Poradí vám zkušená Barbora Krhovská.

Napište jí na e-mail, nebo zavolejte, poskytne vám více informací.

https://www.ku­kabara-stredni-skoly.cz/nemec­ko/?gclid=EAI­aIQobChMIybP_pOn­w1wIVigrTCh1Yd­giOEAMYASAAEgI­eOfD_BwE

Další odpovědi
ivzez

Chceš-li navštěvovat SŠ s vyučivacím anglickým jazykem,
měla bys vybírat v anglicky mluvících zemích.

Nedávno se ke mně dostala informace
o ceně za rok studia v USA → ±80.000 USD…

Nepatří-li tví rodiče mezi milionáře, bylo by asi lepší SŠ absolvovat u nás
a zároveň se věnovat angličtině plus sportu. Pokud budeš ve sportu dobrá,
měla bys šanci získat tzv. sportovní stipendium do USA.