Šli byste na tento typ představení do divadla?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=XUoPDB0a­RiU

Zdroj: skupina Fast and Loose / Youtube

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… ne, ani zadarmo …
… až na to, že je to nějaká soutěž a oni bez zvuku hádají o kterou píseň jde …

Další odpovědi
aliendrone

Vydržel jsem sledovat video asi 10s. Stačilo mi. Nepochybuji o tom, že si něco takového najde okruh příznivců (dle hesla, že KAŽDÉ zboží má svého kupce).

Nicméně fakt, že to proniklo až na vrchol mediální pyramidy (do televize) považuji za markantní projev důsledku předotování degenerované kultury, kde přirozená konkurence (produkující kvalitu) byla převálcována „pseudokonkurencí“ (podobně jako v ekonomice). :(

Kepler

Božííí!!! Na starodávné konzervy jsem v životě nikdy nebyl. Takový Semafor, nebo Laterna Magica, Divadlo Járy Cimrmana, to je jiná káva!

Drap

Určitě ne

led

Medzi umením a pseudoumením je mikroskopicky tenká neviditeľná hranica. Niekedy stačí jedno slovo, mrknutie oka, aby sa z umenia stal paškvil a z paškvilu umenie.
Ale čo najviac priťahuje ľudí, diváka, poslucháča… umenie? Kdežeby, priťahuje ich to, o čom ktosi zo slávnych povie, že to je ono, to je to umenie, bez ohľadu na spotrebiteľov (poslucháčov, divákov) vlastný názor, ten sa predsa dokáže prispôsobiť požiadavkám doby. Mala som možnosť sledovať, ako sa tvoril z umenia gýč a z gýča umenie a máme túto možnosť sledovať aj dnes my všetci vďaka masovokomunikačným prostriedkom. Pozrite sa do svojho vnútra, koľko rôznoych umeniatvorivých „izmov“ ste prežívali.

orwell

Ne, ani kdyby mně za to zaplatili.

anonym

Mc Merkurion: Je to součást představení, na jejich kanálu jsou tyto ústřižky. Je to podobné jako naše Partička.