Danina65

Šli byste do změny bytu v rámci projektu Jak se staví sen?

Nejlepší odpověď
Hans51

Jednoduchá odpověď, ne!

Další odpovědi
zjentek

Svůj sen jsem si „postavil“ podle svýho, protože cizí sny nejsou pro mě.

gecco

Po shlédnutí několika dílů ani náhodou – nápady těch designérů považuju za příšerné…
😉

Drap

Nikdy.

UltraFan

Určitě ne, člověk si podle mě byt zařídit sám. Pak si ho bude více vážit. Ale chápu že nějaký lidé na to nemají finance a mají to o něco těžší. Na druhou stranu ty nápady tech designérů jsou otřesný. Navíc bych se pote na sebe asi v televizi styděl koukat :P

marci1

Rozhodně ne, „můj dům, můj hrad“. 🙂

ivzez

Ne.

A pokud bych potřebovala úpravu/změnu/re­konstrukci,
pak v žádném případě s „moderním“ návrhářem.

anonym

Určitě ne. Vypravovala vdaná dcera, jejich známí do toho šli. Tři měsíce to trvalo, než bylo všechno hotové (kolikrát prý předělávali, ti řemeslníci, podlahu, než to bylo akorát).V televizi ukáží, jak je to rychle udělané, ale ve skutečnosti to trvá několik měsíců.

arachis

Ano, ale do toho amerického, nějaká lehká česká prestavbička by moc nepomohla, chtělo by to srovnat se zemí a postavit nové :D