Avatar uživatele
jirka F

Šli byste do kina, kdyby tam nebylo k filmu žádné občerstvení?

Vůbec žádné.

Chtěl jsem udělat anketu, ale Quentos by to viděl jako spamování, tak raději ne.--

Šli byste do kina kdyby tam nebylo k filmu žádné občerstvení?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? DoTazatel před 1489 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Šla. A jak ráda! Už několik let připomínají kina spíš jídelnu. Každý šustí, slyšet není… ☹

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Opět kdyby nebylo či bylo …

Myslím si, že při promítání filmu by se měl návštěvník soustředit na děj a nejíst.
Vyrušuje to ty, kteří sedí kolem, šustění papírů, navíc „jedlíkům“ mohou upadnout drobky, takže zanechávají pod sebou nečistotu, kterou mohou ostatní třeba roznést na botách, navíc ztěžují úklid.

Pokud je v v prostorách kina občerstvení, tak je možné si třeba dát kávu, limonád před promítáním, , ale záleží na tom, jak dlouho před promítáním návštěvník přijde.

Takže k filmu nepatří občerstvení.. Odpověď na otázku: Ano.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Nažrat se chodím do bufáče. Do kina bych šel, kdyby tam bylo něco kloudného k vidění.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Ano, kdyby ten film stál za to. Kdysi jsem ale rád chodil do kinokavárny s obsluhou a tam se sedělo u stolků. Mohl sis dát víno, kafe nebo nějaké pišingry.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano, raději než s občerstvením

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DoTazatel

Úplně s klidem. Já si v kině stejně nekupuju žádné občerstvení. Někdy si předem v obchodě koupím nějaké gumové bonbony, které si nahážu do kapse a jím je pak v průběhu filmu (tak aby to nešustělo).

Do kina se nechodí na jídlo, ale na filmy. Osobně bych zakázal popcorn a ty papírové sáčky – neustálé křupání popcornů, brambůrků, mlaskání, šustění sáčků atd… Nechápu, že musí zrovna v kině dávat takové pokrmy, u kterých to vydává tolik rušivých zvuků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Klidně, do kina chodím hlavně něco sledovat.
O spamování jsem nic neříkal. Ankety ale nejdou upravovat, takže by lidi bily do očí chyby, který bys tam nadělal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

To občerstvení si člověk musí koupit za nehorázný peníz. To k filmu zdarma nedostaneš.
Ano, do kina občas zajdu a vezmu si jen pití, najíst se chodím po filmu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Jsem si myslel, že do kina se chodí na filmy a na občerstvení do restaurace, či jiného gastronomického podniku. Ale kultura je dnes koukám někde jinde, asi popcornový import z USA.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Klidně bych šel. V kině nejím, protože je to proti etiketě. Pouze se napiji pití, když mám žízeň.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Tak buď jdu do kina sledovat film, nebo jdu na občerstvení. Tady na počítači si pouštím film, k tomu se dávám brambůrky, kávu a jiné. Ale v kině ne. Už tak je to drahé a ještě kupovat občerstvení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Do kina chodím docela často a NIKDY jsem neměl žádné občerstvení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Kvůli předraženýmu popcornu peci nepotřebuju kino…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tenten

Děti na ZŠ musí bohužel… Ale potom ta jsou zbytky od svačiny nebo slupky od banánu po osmácich…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek