jirka F

Šli byste do kina, kdyby tam nebylo k filmu žádné občerstvení?

Vůbec žádné.

Chtěl jsem udělat anketu, ale Quentos by to viděl jako spamování, tak raději ne.--

Šli byste do kina kdyby tam nebylo k filmu žádné občerstvení?

Nejlepší odpověď
Malvína

Šla. A jak ráda! Už několik let připomínají kina spíš jídelnu. Každý šustí, slyšet není… ☹

Další odpovědi
annas

Opět kdyby nebylo či bylo …

Myslím si, že při promítání filmu by se měl návštěvník soustředit na děj a nejíst.
Vyrušuje to ty, kteří sedí kolem, šustění papírů, navíc „jedlíkům“ mohou upadnout drobky, takže zanechávají pod sebou nečistotu, kterou mohou ostatní třeba roznést na botách, navíc ztěžují úklid.

Pokud je v v prostorách kina občerstvení, tak je možné si třeba dát kávu, limonád před promítáním, , ale záleží na tom, jak dlouho před promítáním návštěvník přijde.

Takže k filmu nepatří občerstvení.. Odpověď na otázku: Ano.

mosoj

Nažrat se chodím do bufáče. Do kina bych šel, kdyby tam bylo něco kloudného k vidění.

Kepler

Ano, kdyby ten film stál za to. Kdysi jsem ale rád chodil do kinokavárny s obsluhou a tam se sedělo u stolků. Mohl sis dát víno, kafe nebo nějaké pišingry.

Drap

Ano, raději než s občerstvením

DoTazatel

Úplně s klidem. Já si v kině stejně nekupuju žádné občerstvení. Někdy si předem v obchodě koupím nějaké gumové bonbony, které si nahážu do kapse a jím je pak v průběhu filmu (tak aby to nešustělo).

Do kina se nechodí na jídlo, ale na filmy. Osobně bych zakázal popcorn a ty papírové sáčky – neustálé křupání popcornů, brambůrků, mlaskání, šustění sáčků atd… Nechápu, že musí zrovna v kině dávat takové pokrmy, u kterých to vydává tolik rušivých zvuků.

quentos

Klidně, do kina chodím hlavně něco sledovat.
O spamování jsem nic neříkal. Ankety ale nejdou upravovat, takže by lidi bily do očí chyby, který bys tam nadělal.

iceT

To občerstvení si člověk musí koupit za nehorázný peníz. To k filmu zdarma nedostaneš.
Ano, do kina občas zajdu a vezmu si jen pití, najíst se chodím po filmu.

autacek

Jsem si myslel, že do kina se chodí na filmy a na občerstvení do restaurace, či jiného gastronomického podniku. Ale kultura je dnes koukám někde jinde, asi popcornový import z USA.

Rokio

Klidně bych šel. V kině nejím, protože je to proti etiketě. Pouze se napiji pití, když mám žízeň.

Kelt

Tak buď jdu do kina sledovat film, nebo jdu na občerstvení. Tady na počítači si pouštím film, k tomu se dávám brambůrky, kávu a jiné. Ale v kině ne. Už tak je to drahé a ještě kupovat občerstvení.

Pepa25

Do kina chodím docela často a NIKDY jsem neměl žádné občerstvení.

Dochy

Kvůli předraženýmu popcornu peci nepotřebuju kino…

Tenten

Děti na ZŠ musí bohužel… Ale potom ta jsou zbytky od svačiny nebo slupky od banánu po osmácich…