mrtvyhubar

Šli byste na test na covid, který se provádí výtěrem z konečníku?

Tohle je nejnovější test, s kterým prišli v Číne.

Šli by ste na covid test, který se provádi výterem z konečníka?

Nejlepší odpověď
da ny

Samozřejmě, bez problémů. raději než stávající výtěry :)
To snadno člověk zvládne sám.
"Trénovali“ jsme na SŠ, když jsme nechtěli do školy. Zašlo se ke školnímu dorostovému lékaři „s průjmem“. Usmíval se, poslal nás se zkumavkou, špejlí s vatičkou na WC. Napsal 3 dny klid do Omluvného listu. ;D

Další odpovědi
Emefej

Ano, rozhodně raději, než šťourání 10 cm špejlí v nose.

marci1

Normálně, je to běžné vyšetření. 🙂
Umožní lépe zjistit nákazu a může zvýšit množství odhalených mezi více nakaženými lidmi, protože virus přežívá déle ve střevech a konečníku, než v dýchacím traktu.

Mc Merkurion

… zádel mi políbit můžou, ale šťourat se mi v ní nebudou … k čemu testy ??? než vylezeš z baráku, už ho můžeš chytit znova … tak čemu to je ??? hlava mi to nebere … už se těšim na Velikonoce, žádný rozvolnění, pánbíčkáři dostanou výjimku, kostely budou plný a bude tady taková vlna, že tsunami je proti ní odvar … jo, vono by stačilo zavést zase poplatek 100,– za lůžko, a to byste viděli, jak by se nemocnice vyprázdnily (hlavně ty tvz. sociální případy >>> kdo by doma přeci topil) …

Drap

Proč ne, je to lepší než z nosu.

Ametyst

Na test bych nešla vůbec. Stačila mi karanténa jako tečka za cestováním v zahraničí. Vidím, že čínský virus vyžaduje i čínské řešení, to je na pováženou.

Dochy

Hmmm. jo, Předpokládám, že je to méně nepříjemné než ta špejle, kterou se dělá výtěr z „mozku“.
(já vím, ale subjektivně… tak hluboko už rozhodně není nos 😉

paul1

Ani nějak nevím, ale vypadalo by to komičtěji než současná praxe a nevím, jak by to dělali v těch odběrných místech, kde se to provádělo hromadně (např. tělocvičny). Jinak ale u zácpy by mohly být výsledky odběrů časově zkreslené 😁 .

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Mc Merkurion: Jo, můžeš ho chytit o 5 minut později. Testy jsou hlavně kvůli tomu, aby před Tebou ochránili Tvé okolí, ne proto aby ochránili Tebe. Samozřejmě pokud by s Tebou bylo zle a potřebovals pomoct, asi by bylo fajn, aby lékaři věděli co Ti je, ale při mírnějším průběhu jde spíš o to, jestli bude stačit Tě nechat pár dní doma, nebo Tě držet pár dní doma a lidi v okolí také.

Mc Merkurion

… ať už jdou s těma kecama do prčic … hele, uořadové jsou na home officu za 100% , ouřední dobu zkrátili na dva půldny, takže se tam mačká víc lidí, fakt užvžjim z toho asi jebe …
… ale na obranu naší vlády musím říct, že v okolních státech magořej ještě víc …