Šli by jste podruhé k takovému ortopedovi se svým dítětem?

Je to asi ruskej machr.
http://tinypic­.com/player.php?v=2ir­mez6%3E&s=8#.VON­rLGPwtjo
Doplňuji:
No teda nevím,jestli je to kapacita,ale osobně si myslím,žes tím děckem zachází dosti hrubě až hnusně.

Nejlepší odpověď
Agneta

No samozřejmě, že s ním zachází strašně…teď nebudu moct spát :(((
Už jsem chtěla něco napsat, ale zasekl se mi PC, jsem právě hotová s bábovkou, tak teď můžu zase psát:D

Další odpovědi
JájsemRaibek

Video jsem viděl nedávno, takže se ani nedívám, vypadá to velmi drsně, ale je to kapacita ve svém oboru a pokud to pomůže, proč ne.

Drap

Pokud by to bylo prospěšné tak ano. Osobně jsem viděl daleko brutálnější, opakované cvičená s novorozencem. Faktem je, že dítěti to pomohlo.
Doplňuji:
Zdraví bohužel někdy bolí

Pepa25

Ne, k takovému ortopedovi (pokud je to vůbec lékař) bych nešel ani poprvé …

hanny 2

Proč ne? Vojtova metoda taky není pro dítě nic příjemného,ale je velice účinná.Moje dcera ji prováděla se synem 2 měsíce a požadovaný výsledek se dostavil.

http://search­.seznam.cz/?q=Voj­tova+metoda&sou­rceid=szn-HP

anonym

To je jako křest ohněm.
Doplňuji:
??

Pepa25

hanny 2: toto nemá v Vojtovou metodou nic společné, měla jste se někdy podívat, když dcera cvičila, děti u toho sice často také pláčou, ale tam se mačkají reflexní body, s dětmi se netřepe!

hanny 2

Pepa 25 – já netvrdím,že tohle je Vojtova metoda,ale zřejmě je to způsob vyšetření tohoto ortopeda a dítě reaguje stejně,protože je to pro něj nepříjemné.

kapka

Mne se na tinypic nic neukazuje na mobilu, chybi mi k tomu asi aplikace. Ale jestli je to vojtova metoda, tak kamaradka taky musela takto cvicit se synem, byla jsem u toho. Pomaha to.