Avatar uživatele
anonym

Šli by jste podruhé k takovému ortopedovi se svým dítětem?

Je to asi ruskej machr.
http://tinypic­.com/player.php?v=2ir­mez6%3E&s=8#.VON­rLGPwtjo
Doplňuji:
No teda nevím,jestli je to kapacita,ale osobně si myslím,žes tím děckem zachází dosti hrubě až hnusně.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, kapka, johana 56, hanny 2, gagaga, anonym před 3349 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Agneta

No samozřejmě, že s ním zachází strašně…teď nebudu moct spát :(((
Už jsem chtěla něco napsat, ale zasekl se mi PC, jsem právě hotová s bábovkou, tak teď můžu zase psát:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Video jsem viděl nedávno, takže se ani nedívám, vypadá to velmi drsně, ale je to kapacita ve svém oboru a pokud to pomůže, proč ne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Pokud by to bylo prospěšné tak ano. Osobně jsem viděl daleko brutálnější, opakované cvičená s novorozencem. Faktem je, že dítěti to pomohlo.
Doplňuji:
Zdraví bohužel někdy bolí

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Ne, k takovému ortopedovi (pokud je to vůbec lékař) bych nešel ani poprvé …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Proč ne? Vojtova metoda taky není pro dítě nic příjemného,ale je velice účinná.Moje dcera ji prováděla se synem 2 měsíce a požadovaný výsledek se dostavil.

http://search­.seznam.cz/?q=Voj­tova+metoda&sou­rceid=szn-HP

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To je jako křest ohněm.
Doplňuji:
??

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

hanny 2: toto nemá v Vojtovou metodou nic společné, měla jste se někdy podívat, když dcera cvičila, děti u toho sice často také pláčou, ale tam se mačkají reflexní body, s dětmi se netřepe!

před 3348 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanny 2

Pepa 25 – já netvrdím,že tohle je Vojtova metoda,ale zřejmě je to způsob vyšetření tohoto ortopeda a dítě reaguje stejně,protože je to pro něj nepříjemné.

před 3344 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Mne se na tinypic nic neukazuje na mobilu, chybi mi k tomu asi aplikace. Ale jestli je to vojtova metoda, tak kamaradka taky musela takto cvicit se synem, byla jsem u toho. Pomaha to.

před 3349 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví