Šli by jste na tento kolotoč?

Já bych teda blinkal do dáli.
Dali by jste to?Někdo?

http://tinypic­.com/player.php?v=15e­isyp%3E&s=8#.VRgu-WN00cA

Nejlepší odpověď
anonym

Fuj, už teď mi je špatně, ne, to bych nedala 🙂

Další odpovědi
suaeda

Pravděpodobně ne. Zejména na ten poslední, který by mi v mžiku ze žaludku udělal výkonné čerpadlo fekálního vozu. Navíc kosmonautem se stát již nechci.

Drap

Nešel, ani náhodou. Nejsem příznivcem lunaparků

pusinka50

Ani za milion. Tyto kolotoče byť jen z dálky viděti a já určitě hned blinkati…:-DD

jáára

úžasný!
šel bych na to klidně 3×

briketka10

pořád tyto odkazy neotevřu :(

anonym

nepoužívej tvůj prohlížeč,dej se na jinej a překydli visty!!!!!