lexx

Šli by jste k lékaři s vědomím že je to humanoidní kyborg?

umělý organismus ? nebere úplatky, necítí únavu, nikdy nemá blbou náladu, nedělá chyby…samé výhody
dneska je to utopie ale za 50 let…chápejte, pracovní síla ve zdravotnictví velmi drahá jest, všechny pojišťovny jsou v deficitu (ztrátě) průměrný občan / zaměstnanec na lékařskou péči už brzo nebude mít…

nebuďte přízemní, tomu se říká futurologický průzkum, jinač by jste dodnes jezdili do práce na oslíkovi a svítili petrolejkou

Nejlepší odpověď
gecco

Neměl bych problém s lékařem-robotem…
😉
Mám občas problém s lékaři-blbci…

Další odpovědi
Drap

Za padesát let už tady dávno nebudu, tak proč bych měl teď přemýšlet o takových ptákovinách ?

setapouch

Ne. Kdybych si tohle myslel, odvezli by me do ustavu pro dusevne chore.

anonym

Já jsem taky kyborg…

Mravenec

Ano šel. 😁

Pokud by mi to zachránilo kejhák.

Agneta

Pokud vím, tak tohle už dávno existuje – určitě 10 let :DDD

Totiž při zánětu kyčle neumí a nemůže žádný lékař dát injekci do té správné mezivrstvy ( spletl-li by se ve vrstvě vaziva/chrupavky musel by platit vysoké odškodné) – a dělá to tedy robot, řízený nějakým ultrazvukem či podobně…:DDD

ivzez

Nešla.
Lékař – humanoidní kyborg by mi vadil stejně, jako lékař – blbec.
To už by byl lepší robot, vypadající jako robot…

Ale podle mne je to utopie, sebedokonalejší robot
podle mne nikdy nebude mít dost citu.