Šli by jste do toho?

Šli by jste bez přemlouvání,nebo by vám strach nedovolil tam vlézt?
https://www.y­outube.com/em­bed/Ze68s47-xO4

Nejlepší odpověď
Drap

Nešel. Asi bych s tím neměl problém, ale takovéto zábavy mně nijak neberou.

Další odpovědi
gecco

Po drobném ´sebeukecávání´ jo… Kdyby to bylo ´potřeba´…
Skočil jsem si bungee (42 m) a lezu speleo…
___
Ale – jak píše Drap – jako ´zábava´ je to příliš samoúčelné, pro lidi, kteří si neumí najít rozumné zabavení sami…
😉
Adrenalin je, když ti před přepínkou nad pětadvacetimetrovým slaněním ´bez´ možnosti návratu upadne dolů jumar…
😁

zjentek

šli ..s přemlouváním ;q

Rocker

Určitě šel,škoda že podobný atrakce u nás nejsou.

Nazdar Bazar

Ano, proč ne.

led

Vyzerá to bezpečné, pripomína mi to rôzne životné rozhodnutia a tie bežne robíme aj bez záchranného lana.

PS.
…a život už mám viacmenej za sebou. Teda aspoň jeho väčšiu časť.
Prepáčte, nevšimla som si, tam dole pri vode, to sú funebráci, alebo záchranka?

richlonoska

Jo jak vipadas

gagaga

uz ne :(
zrovna minuly tyden jsme darovala veskerou lyzarskou vystroj
bojim se uz i lyzovat ;(

  • iv-