Nikkol

Slezte z toho lustru Donalde, vidím vás. Existuje ten film?

Nejlepší odpověď
chudst

Predpokladam, ze otazka nebyla polozena ve smyslu „odkud je to znamo nejcasteji“, ale zda-li ten „podfilm“, ktery je ve filmu Jachyme hod ho do stroje promitan v tamejsim kine, skutecne existuje.

Odpovidam: ano, existuje – je to obycejny stary dobry Limonadovy Joe.

Další odpovědi
Drap

Existuje – Jáchyme hoď ho do stroje

MacChill

Je to hláška z filmu Jáchyme hoď ho do stroje!…

rtepp

http://filmovy­.stream.cz/ukaz­ka/177-jachyme-hod-ho-do-stroje-slezte-z-toho-lustru-donalde

gepik

Ne, je to jen scénka natočená právě jen do filmu „Jáchyme, hoď ho do stroje!“. Kaskadér František Jákl ji v mnoha zábavných televizních pořadech vysvětloval a předváděl.