Slevovy prukaz na autobus.

Zajimalo by mne jestli je ještě nějaka možnost kromě ZTP jezdit slevněně autobusovou dopravou at člověk nemusí pulku duchodu nechat za jizdenky.Jsem na plnem ID a na ZTP pry nemám narok.děkuji předem za odpověd.

Odpovědi
atriplex

Jelikož jsou jednotlivé autobusové dopravy v majetku různých přepravců, každý jakožto samostatný podnikatel má jiné podmínky. Musíte se proto obrátit na konkrétního dopravce, se kterým jezdíte.