MonkeyKing

Zlevňují se lístky, pokud se neprodají?

připadá mi, že žádný lístek na zahraničního interpreta nejde pod 1000 Kč, a proto se nedivím, že i týden před koncertem jsou ještě místa, jenže za takové peníze a na hrozném místě.

Jak to tedy dělají, aby tam nenechali prázdno?

Nejlepší odpověď
annas

Samozřejmě záleží na tom, o jaké vystoupení jde, zda jde o nějaký „trhák“, nebo běžné vystoupení, menší, nebo větší město. Někde se neprodané vstupenky započítávají do nákladů.

U nás se dají koupit levnější vstupenky v předprodeji než na místě.
Byla jsem na představení za plnou cenu, i když sál byl poloprázdný.

Např. v Praze. " Na internetových stránkách www.vstupenkyd­nes.cz nebo v kamenném obchodě v Myslíkově ulici 23, najdou všichni zájemci nabídku zlevněných vstupenek do divadel, na koncerty, muzikály či sportovní události a to vždy pouze v den konání akce
Vstupenky Dnes nabízí alternativu cenově výhodných lístků všem, kdo nechtějí nebo nemohou zaplatit plnou cenu."
http://host.di­vadlo.cz/art/cla­nek.asp?id=18514

Ad ivzez,

stránka je zřejmě stále aktuální, protože je možné vyhledávat i v roce 2017. Stačí na dolní liště kliknout na Vyhledávání.

Pod textem je (cached, 23.4.2017 15:23:26) – mezipaměť pro urychlení vyhledávání.

Další odpovědi
pepe88

To by musela být hodně velká náhoda, aby zbylo nějaké místo, ale jinak logicky aby tam nebylo míst,o museli by dát takovou cenu, aby se potom kdokoliv chytl jako kapr na háček.

ivzez

Nevím, „jak to dělají, aby tam nenechali prázdno“,
podle mne by bylo logické na poslední chvíli cenu
vstupenek snížit.

_____

Podle mne může každý provozovatel postupovat trochu jinak.
Některá divadla podle mých zkušeností na poslední chvíli (pár
minut před začátkem představení) cenu sníží jiná ne.

_________
Poznámka:
Dívala jsem se na službu http://www.Vstu­penkyDnes.cz),
která je zmíněna v článku (odpověď Annas), ale zdá se, že
už nefunguje (článek byl z roku 2009).

ivzez

Nevím to jistě, ale zdá se mi, že web Host.Divadlo.cz už není udržován.
Nejnovější články jsem našla z roku 2011, nefungují
některé odkazy, jiné přesměrovávají na cizí doménu,…

annas

Nevšimla jsem si předtím data, ale stále jsou nastavené roky vyhledávání.

Pokud funguje, je to jen jedna z možností nabídek lístků. V Praze je jich určitě víc.

Třeba na Krausovy či Šípovy pořady jezdí zájezdy, samozřejmě u koncertů hvězd nebudou asis neprodanými vstupenkami problémy.

Mám zkušenosti jen z maloměsta.

Na netu se už dlouho nabízejí vstupenky na Nohavicu za různé ceny.

ivzez

Mně se ta stránka nezobrazila vůbec → jenom prázdná bílá stránka a v levém horním rohu dvě písmena. Jestli se Vám zobrazuje vyghledávání, je možná chyba u mě…

annas

Ad ivzez,

odkaz, který jsem vložila se mně otevře, jak jsem napsala, dole je navigace, není uvedená žádná zmínka o tom, že je stránka nefunkční.

Tten váš odkaz je opravdu na čistou stránku. Jako laik tomu samozřejmě nerozumím.