petena

sleva na nájemném

Dobrý den, ráda bych se zeptala na jak velkou slevu na nájemném mám nárok. Majitel bytu si usmyslel zazdít dveře do koupelny z kuchyně a vybourat nové z předsíně. Nic se tím nevyřešilo, jen jsou dveře na jiné straně. Práce trvaly 3 týdny než bylo vše hotovo. Za dobu rekonstrukce jsme museli čerpat dovolenou a nemohli jsme plnohodnotně obývat všechny místnosti bytu.
děkuji za Vaši odpověˇMalinová

Odpovědi
ReHu

Dost dobře nechápu, proč by měl majitel, byť je majitel, ale nybdlí tam, měnit vnitřní dispozice bytu.
Jakou s ním máte nájemní smlouvu?