Sledujete své oblíbené pořady ČT na internetu?

Pokud ano, myslíte že by se měla ČT přestěhovat na YouTube? Tak jako to udělala Prima?
Já osobně sleduju svoje pořady ČT na na jejich webu, ale zdá se mi nepřehledný a ten stream nějak pomalý. Na YouTube je to komfort po všech stránkách..
Doplňuji:
Tak to neni úplně jak jsem řikal s tim „stěhovánim“.. Všechny pořady Prima na YouTube nemá. SJK tam je:
http://www.you­tube.com/user/SJKshow

Nejlepší odpověď
briketka10

teď sleduji seriál Misfits/Zmetci chystám se zkouknout 4 díl nějak jsem ho nestihla dabovaný a titulky mi dost vadí, dívám se na Partičku, když ji taky nestíhám 😁
přehrávání mám rychlý..
na YouTube jsem ještě nekoukala, že tam něco je, mrknu na to..
Doplňuji:
tak já na Krause nekoukám, občas se podívám na „Aj múdry schýbi“ když se chci pořádně nařechtat to je z TV Markíza, někdy i na Izera 😁

a ty Zmetky jsem shlídla dabovaný ze soboty z archívu TV prima..

Další odpovědi
fablen

hlavně když v pátek večer u TV usnu, tak se pak někdy podívám na Uvolněte se, prosím

anonymka14

Nesleduji.. KLepší je to stáhnout.