Avatar uživatele
anonym

Sledujete show „výměna manželek“ a zúčastnili byste se ji?

Třeba se mnou ?! 😁

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? aramah, iceT, anonym, anonym před 4309 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Výměnu manželek nesleduji a do výměny bych nikdy nešla – ani kdybych byla vdaná. Jako mám ráda změny a nové poznatky, ale nic se nemá přehánět.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Vepište odpověď…http://w­ww.odpovedi.cz/se­arch?q=v%C3%BD­m%C4%9Bna%20man%C5%BE­elek
Doplňuji:
Očko, proč by se mělo jednat o paní barbakanovou ( v Tvém případě) když je to výměna manželek ?

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nesleduji. Dříve jsem se občas na některý díl podívala. Co se ale začaly dávat dohromady neslučitelné extrémy, kde se dvojice šťavnatě hádaly, přestalo mne to bavit.
Jinak barbakane, s Tebou klidně budu měnit. Ale varuju Tě, budeš tu sám a není tu ještě pořád kuchyně. Myslíš, že mne paní barbakanová bude mít velkou snahu převychovávat? To bych nerada.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Viděl jsem některé= díly, nebo spíše jejich části. Určitě bych tam nešel. Špinavé prádlo se má prát doma.
Mimo to, jsem přesvědčen, že štáb, který to natáčí je schopen díky střihům uděla z uplně normálních lidí případy pro psychiatra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Podle toho jestli ji budou chtít vrátit a nebo ne.
Doplňuji:
Mimochodem – než dotoho jít, tak předem si zjistit zázemí natáčení. Za těch pár korun být někým podle toho jak si přeje štáb asi nebude to pravé, nevím kdo je ochoten dán na veřejnost osobní problémy dětí (ty jsou v tom zpravidla nevině vůli touze po slávě rodičů, kteří si neuvědomují následků na děti).
Nicméně je to šou pro lidi kteří se rádi hňácají v problémech jiných a mají z toho i radost.
Prostě „Je to hnus – Velebnosti“!

Upravil/a: venkovan

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Já bych to brala. Paní barbakanová by si odpočala péčí o mého kocourka a ty bys mne zatím naučil ty zabijačkové dobroty, o kterých jsi tu nedávno psal 🙂.

před 4309 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To ne,to bych tě nenaučil,je to rodinné tajemství. 🙂

před 4309 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Já bych to nikde nevykecala, jen tak pro mou držtičku 🙂. V nejhorším bych aspoň ochutnala.

před 4309 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Budu o tom uvažovat. 🙂

před 4309 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek