novvem

Sledujete show Tvoje tvář má známý hlas?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne…
Nesleduju žádnou z podobných šou…
___
Já se chci bavit – ne trpět…
😉

Další odpovědi
Lamalam

Ne, tuto taškařici nesleduji.

redy

Abych řekla pravdu, sledovala jsem první řadu, byla jsem nadšena.
Druhoá řada stála za … a teď jsem jen jukla a je to opravdu hrůza, takže za mě už ne…

quentos

Ne, na to mám lidi :{)> když se tam nááhodou objeví nějaká perla, zavolají…

briketka10

Sleduju jedním okem. Druhá řada se mi líbila asi nejvíc.
Třetí řada nic moc, ale přesto se dívám.
Nelíbí se mi Adéla Gondíková ani v jedné písni.
Nejhorší byla s tím Tarkanem:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=qXc9fUFBY­Y0

Koho jsem si oblíbila Marthu Issovou, jak zpívala
všechny písně 😁
Moc jí to sluší.

Toto bylo roztomilé :)

T. Vilhelmová a V. Dyk jako B. Streisand a C. Dion – „Tell Him“
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=LAmiRerFA­KI

Arne1

ne

Mc Merkurion

… ne …

RyuzakiKate

Ale jo, většinou u toho něco dělám. Mám tam svoje oblíbence, hodnocení je nepřiměřený, ale svoje oblíbený výstupy si ráda pustím znovu. Neberu to jako „hudební masakr“, protože většinu interpretů, kteří se tam objeví, znám, takže je to pro mě spíš taková vtipná připomínka. Ale nic se nemá přehánět, nezlobila bych se, kdyby to po téhle řadě skončilo.

yuko

Stejny porad bezi i na italskem programu. Na nas jsem se take podivala jednou a tohle show me proste nebavi. Takze 1× a dost 🙂

marci1

Ne. Stejně jako „gecco“: nechci u toho trpět, zabavím se jiným způsobem. 🙂