Ametyst

Sledujete předvolební dění na Slovensku?

Dne 29.února 2020 proběhnou na Slovensku parlamentní volby. Zajímají vás? Vyznáte se v nabídce politických stran?

Nejlepší odpověď
led

Na rozdiel od Keplera a Malvíny sledujem tragikomické „kortešačky“ vo všetkých štátoch Strednej Európy.
Život nie je len za zatvorenými dverami domácnosti, ale aj na spoločnej chodbe, činžiaku, sídlisku a tak ďalej.
Podľa jednotlivých reakcií k rôznym príspevkom tejto stránky od roku 2009 (rok narodenia tejto stránky) je tu aj veľa zahraničnopoli­tických, ekonomických a vojenských „expertov“.

Treba si uvedomiť, že ani jeden štát nie je sebestačne nezávislý, aby sa dokázal plne zaobísť bez „susedov“. ČR a SR majú aj vzájomnú ekonomickú spoluprácu a výsledok volieb v oboch štátoch sa môže podpísať aj na ekonomických vzťahoch.

Další odpovědi
Malvína

Ametyst, přiznám se, že nesleduji. V politických stranách sousedů se orientuji jen okrajově.
Ale stejně jako Kepler sleduji předvolební dění u nás. To mi rozhodně jedno není.

Kepler

Nesleduju to a ani mě to nezajímá. U nás v ČR ano.

Rokio

Nezajímá mě to, protože jsem Čech a ne Slovák. Kromě Česka mě zajímá ještě politická situace v USA a v Rusku.

paul1

Zajímám, protože tady dlouhodobě bydlím (od vojny). Ale zajímají mne i problémy sousedních států.
A také Británie, jsem zvědavý, jak to tam s odstupem času dopadne. Na tomto příkladě je vidět, že stačí pár magorů a dokážou zblbnout značnou část národa