Avatar uživatele
anonym

Sledujete pořad" Kousek nebe"?

Je to vysíláno každou středu na čt1.
Mě tento pořad dosti přilnul k srdci,příběhy lidí ,kteří opravdu tu úctu a uznání opravdu potřebují.
Sleduje tento pořad?
http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/108015071­52-kousek-nebe/

Díky za komentáře.
Jugar.
Doplňuji:
Jak píše pan chytrý Quentos,tak já jsem nechtěl slyšet,že je někdo chytrý a komentář k tomu pořadu,asi pán neumí dosti česky číst,
Mě dojaly ty příběhy lidí,co dokáží žít,tak jak to dost zdravých lidí nedokáže.
Napiš tedy svůj názor!!!a neser jsem ten fotbal.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56 před 3351 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Včera jsem ho viděl poprvé, špatný není. Ale kazí mi dojem to, že v jeho prospěch ČT úplně vyšoupla Poštu pro Tebe.
Doplňuji:
Nechápu smysl takovýchto otázek, kdy tazatel chce stejně slyšet jen odpovědi typu „je to skvělý, úžasný, super pořad“, a nikoli skutečné názory (všech) lidí (tedy i odpůrců). Opovažte se napsat něco jiného než chválu – tazatel vás začne bombardovat vulgárními maily jako tuhle mě, když jsem se odvážil napsat, že mě nezajímá fotbal.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Ne. Je mi líto, že kvůli tomuhle pořadu skončila „Pošta pro Tebe“. Ale jednou asi něco skončí a něco začíná. 🙂
Doplňuji:
Zastávám se „Quentose“. Každý může říci svůj názor, bez toho, aby jej někdo urážel, či napadal. Jednou jsem ti na tvou otázku napsala odkaz na již zodpovězené otázky, napadal jsi mě kvůli tomu a dokonce sis mě ihned zablokoval. Máme demokracii, můžeme odpovídat co chceme ( pokud nikoho neurážíme, nenapadáme ). 🙂

Upravil/a: marci1

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?quentos Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Ne, nesleduju…

Považuju za dost povážlivé, že takovéto emotivně – vyděračské pořady ČT (veřejnoprávní kanál, do jehož rozpočtu je dle zákona povinna přispívat snad každá domácnost) vůbec natáčí a vysílá – ne tak, abych je snad ještě podporoval sledováním…
___

BTW – už vůbec nechápu, proč „děkuješ za komentáře“ – a v Doplnění Quentosův koment takto strháš…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

v tý době si psal sem, tak kdy stíháš Kousek nebe, člověče? Chodím sem, takže nestíhám víc než „kousek tebe“ ;q

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek