Kazatel

Sledujete obecné dění, nebo koukáte jen na tyto stránky, že když pak někdp zapomene přiložit odkaz, čumíte jak puk?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… sleduju všeobecné obecné dění, věci co mne zajímají, i bulvár … ALE opravdu nejsem schopen zaregistrovat každou pí***nu o které se napíše …
… víš třeba, že Jihlavanka se dělá v Polsku ???
… že jeden čínskej dědek pro svého vnuka dokázal udělat hotový zázraky jen na koleně ze dřeva ???
… že indiánek vypadá jak penis pro cizince a makový buchty jsou prý nelegální ???
… a tak bych mohl pokračovat, člověk prostě nejni schopen zachytit vše, co se kolem děje a co je pro někoho důležité, je pro druhého kravina …

Další odpovědi
ivzez

Nejde o sledování obecného dění a o zapomenutí odkazu.

Už jsem viděla tolik chybných interpretací přečteného textu, že nechci
na intepretace odpovídat, přestože by mohlo jít o zajímavé téma.

Máme tady „experta“, který informace překroutí a odkaz nevloží úmyslně.
Buď se nechce usvědčit z nepochopení čteného textu,
nebo prostě neumí zkopírovat adresu odkazu a vložit jinam.

Otázky často „na hraně“, se snahou „vyvolat emoce“…

Jde-li o jiného tazatele, který opravdu zapomněl, požádám o odkaz.
_____

Máte-li na mysli svou otázku, pak vězte, že byla chyba odkaz neuvést.
Mohl jste ho napsat do diskuze.
(Jeho neuvedení by snad nevadilo u obecně známých věcí.)

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nejste-zdeseni-jak-je-mozne-ze-se-do-uk-dostane-bez-sebemensiho-povsimnuti-takovy-naklad-takto-lze-prevazet-cokoli

aliendrone

Moc tzv. „obecné dění“ nesleduji, kdo by s tím ztrácel čas. Venkoncem se všechno důležité ke mně tak jako tak dostane (a BOHUŽEL i spousta bezcenných blbostí, jako „umřel Kája“ apod.) :(

Takže ANO, čumím jako puk, když se někdo ptá na „ZSV“ nebo 2547. díl „Ordinace“ apod. ;)