Avatar uživatele
Voltaire

Sledujete letošní olympijské hry v japonském Tokiu? Co říkáte na jejich průběh?

Olympiáda, událost, která má stmelovat a nabízet sportovní svátek pro všechny zúčastněné. Podíváte se na ni čas od času?

https://pixaba­y.com/

Zajímavá 0 před 1000 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Jiný názor

Přečtu si jen běžné zprávy a poslechnu si komentáře. Nevyhledávám olympijský program. Letošní olympiáda je trapná a neměla se konat: Japonci ji nechtěli a je to vidět na jejich ubohé a neprofesionální organizaci. Zanechá po sobě obří dluhy. Sportovci na stupních vítězů mávají do prázdna, předstírají, že jsou kolem nich diváci.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Jiný názor

Občas se podívám a neříkám nic.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

Program sleduji pouze sporadicky.

Občas se kouknu, naši zatím výborně. Líbí se mi disciplína Japonců při nosení roušek. Oni oproti nám mají dlouhou tradici, tady je to stále vnímané jako něco cizorodého (mimo zdravotníků)..

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Sleduji pouze sporty s českou účastí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Jiný názor

Zatím jsem nezjistil, kde by se to dalo sledovat. Občas se na internetu objeví nějaké útržky soutěží, ale často zřejmě snímáno nekvalitními kamerami. Jinak čekám hlavně na vytrvalostní běžecké závody, dnes se jako první běželo 10 km. Z překvapivých českých úspěchů mám samozřejmě radost a doufám, že se k jednotlivým soutěžím zpětně časem dostanu a podívám. Dočetl jsem se, že zítra hraje o zlato naše teniska z maskovanou Slovenkou (která se vydává za Švýcarku). To je taky dost dobrý.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek