Rico

Sledujete denně Televizní zprávy na Nově nebo si čtete zprávy z netu?

Nejlepší odpověď
kropitko

Zprávy sleduji na ČT1,pak na Primě,pak na Nově,když nemůžu spát,tak koukám na ČT24. Na netu si taky zprávy přečtu,sem tam si koupím nějaký deník. Dále koukám na různé dokumenty a vzdělávací pořady. Teď jak jsem to sepsala,tak si myslím,že jsem maniak.

Další odpovědi
Miroslavst

Zprávy čtu na netu a někdy, když stihnu tak i na TV. Dnes jsem zjistil, že o té kapsli na vytažení horníků bylo na netu psáno již včera. Ale o té slepé pani, co pobírala dávky a hrála automaty jsem četl na netu již v týdnu a teprve až dnes to říkali v TV.
Takže ono je celkem jedno kde a jak. vždy se to tak nějak doplní a informován jsem. Samozřejmě v rádiu také poslouchám zprávy.

alexandra

Já se snažím sledovat denně Televizní noviny na Nově,pokud nejsem v práci.

BEAES

Zprávy raději v TV a rádiu. Tu si občas něco přečtu,ale dávám přednost TV.

quentos

sleduju denně zprávy, tedy pokud nejsem někde v luftě. Spíše než na Nově ale na Primě

anonym

jak kdy když mám čas tak sleduji

anonym

Vše co potřebuji vědět se nějak dozvím ze stránek které navštěvuji. Moc si ze zpráv hlavu nedělám, stejně zapomenu o čem to bylo. Zajímá mě počasí. Televize a nova? Tohle platím zbytečně.

verka

Denně ráno na netu, večer na 1, Primě, Nově…dneska si pamatuju ostrov pro králíčky,lidé je tam jezdí krmit. Po zveřejnění nevím kolik jich tam zbyde.

ReHu

Má odpověď viz:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/sledujete-televizni-noviny-na-vice-programech-a-v-prubehu-dne-take-nebo-jen-napr-na-netu-ci-v-radiu-v-aute