Avatar uživatele
Rico

Sledujete denně Televizní zprávy na Nově nebo si čtete zprávy z netu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? BEAES před 4959 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Zprávy sleduji na ČT1,pak na Primě,pak na Nově,když nemůžu spát,tak koukám na ČT24. Na netu si taky zprávy přečtu,sem tam si koupím nějaký deník. Dále koukám na různé dokumenty a vzdělávací pořady. Teď jak jsem to sepsala,tak si myslím,že jsem maniak.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Zprávy čtu na netu a někdy, když stihnu tak i na TV. Dnes jsem zjistil, že o té kapsli na vytažení horníků bylo na netu psáno již včera. Ale o té slepé pani, co pobírala dávky a hrála automaty jsem četl na netu již v týdnu a teprve až dnes to říkali v TV.
Takže ono je celkem jedno kde a jak. vždy se to tak nějak doplní a informován jsem. Samozřejmě v rádiu také poslouchám zprávy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
alexandra

Já se snažím sledovat denně Televizní noviny na Nově,pokud nejsem v práci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Zprávy raději v TV a rádiu. Tu si občas něco přečtu,ale dávám přednost TV.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

sleduju denně zprávy, tedy pokud nejsem někde v luftě. Spíše než na Nově ale na Primě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jak kdy když mám čas tak sleduji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vše co potřebuji vědět se nějak dozvím ze stránek které navštěvuji. Moc si ze zpráv hlavu nedělám, stejně zapomenu o čem to bylo. Zajímá mě počasí. Televize a nova? Tohle platím zbytečně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Denně ráno na netu, večer na 1, Primě, Nově…dneska si pamatuju ostrov pro králíčky,lidé je tam jezdí krmit. Po zveřejnění nevím kolik jich tam zbyde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Má odpověď viz:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/sledujete-televizni-noviny-na-vice-programech-a-v-prubehu-dne-take-nebo-jen-napr-na-netu-ci-v-radiu-v-aute

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek