zjentek

Sleduje Kim Čoung Un volbu českýho prezidenta?

My ho sledujeme hodně, tak jestli je to oboustranný.

Nejlepší odpověď
Pruzkumnik

jasně, a fandí Zemanovi xD

Další odpovědi
Kepler

Proboha, proč by to dělal? Vždyť ani pořádně neví, kde ČR vlastně je. Kromě toho jeho rakety k nám nikdy nedoletí a proč by se měl zajímat o každého nového šaška? To prasátko má teď úplně jiné starosti. Kačer Donald mu odvětil, že má mnohem větší tlačítko, tak teď poslední dobou docela vyměknul. Doufám, že mu to vydrží.

ivzez

Ten má jiné starosti.

aliendrone

Jistě že ANO! Jestli to nevíš, tak Kim-Čim-bUm je úchyl. Tudíž nebude šmírovat pěkné holky, ale něco/někoho jiného. Sledování kandidátů na českého prezidenta splňuje dostatečně kritéria mimořádné úchylnosti, takže je ti to snad už jasné. ;) :D :D

A vůbec – měj trochu pochopení – atomová bomba mu nebouchá, při posledním testu jeho nejmodernější ICBM jí upadly vrtule i s lankem dálkového ovládání, v armádě (vyjma ukázkových jednotek na hranicích) mají jedny boty na 3 chlapy a potkani jsou na červeném seznamu druhů hrozícím lokální vyhubení v důsledku jejich usilovného lovu coby vydatného zdroje masa. A ty bys ho ještě znepokojoval tím, že ho sleduješ… jsi KRUŤAS!!! :D :D :D

hapiky

aliendrone: Pašík si žádné starosti nepřipouští. Jeho špajska je plná nejkvalitnějších potravin a o luxusní zboží není u něj žádná nouze. Chudák děvče, které se mu zalíbí. Přece se nebude roptylovat volbami nějakého pro něj bezvýznamného státečku v Evropě.