Gus_Fring

Sledovali jste včera utkání Sparty v Konferenční lize?

Docela ostuda, ne? :( A to ani nemyslím Hanckův omyl, ale celkově to, že se Sparta proti takovémuto týmu neprosadila.

Odpovědi
elkon

Prostě Sparta, Křetínského parta, nic nového pod sluncem.

marci1

Trapas! „Pyšná“ Sparta udělala pohárové Evropě pá,pá. Norové se mohou radostí zbláznit. 🙂

paul1

Jen částečně. No co se dá dělat.

Kelt

Je zajímavé, že jsme se divili před týdnem, že norští fanoušci v Praze uklidili svůj sektor. Takže jsou na nějaké jiné úrovni. No a že porazili Spartu, dokazuje, že i v tom fotbale jsou na jiné úrovni.

Rocker

Nesledovali,fobal nas nezajímá😄

Gus_Fring

Kelt: Slavia i Plzeň by je vyklepla. Jenže se Spartičkou to jde poslední léta z kopce. :(