paul1

Sledovali jste start rakety Falcon 9, která nese českou družici?

Start se podařil a devátá česká družice VZLUSAT- 2 je na oběžné dráze 550 km nad Zemí.
Tady je záznam:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=pWC9jntlZlc

Nejlepší odpověď
Malvína

Ne, Paule, ale za odkaz díky. Mrknu 🙂

Další odpovědi
Kepler

Nesledoval. Pro mně jsou už starty raket obnošená vesta. Ale kdybych věděl, že tam bude dřepět Putin (jinak taky často hokejista, lovec, potápěč, judista – tak proč ne kosmonaut?) a Falcon bouchl při startu, tak to bych se určitě díval a na jeho počest bych otevřel flašku vodky.

elkon

Ne, není to moje parketa.

zjentek

Mě by spíše zajímalo, jak Falkon tu stovku družic nahoře „vysazuje“. Ale to ve videu neuvidím.

_Bůh_

Sledoval jsem první starty Sokolů-9. A poté první Sokoly s lidskou posádkou. Také jsem si nechal z Emeriky poslat ty jejich nášivky (patches), které měla první Sokolí lidská posádka na rameni. Start s českou družicí jsem už nesledoval, Sokoláci-9 už lítají každý den sem a tam.