SajmonModer

NE, byl moc dlouhý a později z toho udělali blbost

Ze začátku mě to bavilo, ale pak z toho opravdu udělali ptákovinu.

Další odpovědi
gnosis

ANO, bavilo mě vymýšlet teorie, co se to tam vlastně děje

hodnotim jen prvni 2 serie – klady prevysovaly zapory. vetsinu dilu jsem zhledl na netu, pac vysilaci cas presunuli nekam do noci, pravdepodobne proto, ze serial byl na prumerneho divaka tv nova moc slozity a nezazivny. dalsi serie nevim, snad jim casem dam sanci.

Salvaje

NE, nelíbil se mi námět / postavy / herci / cokoli (konkrétního)

Nelíbí se mi na seriálu, když „nekončí“. Určitě to byl zajímavý námět, ale já potřebuji, aby každý díl nějak skončil, něco se vyřešilo, uzavřelo. Pokud to tak není, stačí když nevidíte pár dílů a nemusíte to sledovat už vůbec…

anonym

NE, byl moc dlouhý a později z toho udělali blbost

tom004

NE, tvůrci to přehnali se složitostí, seriál byl nepřehledný

panenka

NE, byl moc dlouhý a později z toho udělali blbost

dědapetr

NE, byl moc dlouhý a později z toho udělali blbost

Deli

NE, tvůrci to přehnali se složitostí, seriál byl nepřehledný

fablen

ANO, bavilo mě vymýšlet teorie, co se to tam vlastně děje

filva

NE, byl moc dlouhý a později z toho udělali blbost

rvrablik

NE, byl moc dlouhý a později z toho udělali blbost

juie

NE, byl moc dlouhý a později z toho udělali blbost

anonym

Viděla jsem celou první řadu,pilotní díl se mi líbil,očekávala jsem ,že se mi budou líbit i díly následující,ale nestalo se tak.Čekala jsem na něco,co by mne zaujalo,nebylo nic..Tak jsem seriál opustila.

Terryle

Hoj, protože se nedá upřesnit zadání ankety v těle otázky, dám upřesnění sem – snad to objevíte :o)

Píšu menší úkol do školy a hodilo by se mi pár názorů na uvedený seriál, přesněji řečeno potřebuju si na vás ověřit jednu svou domněnku :o)
Kdyžtak, prosím, napište i KOLIK DÍLů jste viděli. Dík moc!

quentos

já neviděl žádnej a vůbec to neznám, ta možnost tam není ;{)>

Terryle

v tom případě se Tě otázka netýká, je to prosté, milý Watsone. A navíc by tak odpověděla většina, což mi k ničemu není :)