orestez

Sledovali jste někdy přehled pořadů YouTube bez přihlášení?

Jak to vnímáte? Téměř každé video s obrázkem náhledu je s pitvořící tváří. Obsah ne jiný. To samé platí pro všechny kategorie videí, ne jen Populární. Jako by Google nabízel Čechům cirkus. Nebo Češi sami sobě se prodávají jako cirkus.
Ale vložené reklamy určeny především dospělým.
Tak jste si MC Merkurion s zeeue píchli do hovna a prst si olízli. Opravdu věříte svým legračním zájmům?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… no, von si google podle různejch znaků zjišťuje, kdo sedí za kompem, a nemusíš se na to ani přihlašovat, a podle toho nabízí obsah, takže bych to tvoje množný číslo „čechům“ trochu zkorigoval, a zamyslel se nad tím, co hledám na netu …

Další odpovědi
zeeue

Asi tak. Není potřeba být přihlášený, aby si google, potažmo youtube udělal o uživateli obrázek a nabízel mu pouze ty nejrelevantnější kousky šité doslova na míru. Vím to dobře, v rodině mám příbuzného, který účtům nikdy nefandil a přesto mu vyhledávač dokáže nabídnout věci typu „mohlo by vás zajímat“. Tudíž nálepka „sledovat bez přihlášení“ skutečně není žádné „alibi“, a tento cirkus je jen váš osobní ;)

Doplňuji: Přihlášení znamená pouze zaručení toho, že si tento svůj cirkus můžete přenášet z jednoho zařízení do jiného ;)

autacek

Musím potvrdit, že mě se tam tyhle cipoviny neobjevují, bez přihlášení to bude asi způsobeno těmi cookies a toho, na co jste se díval předtím. A jak píší jiní, přihlášením si to pak navíc taháte sebou.

Muffz

Zobrazují se tam nejsledovanější nová videa pro daný stát a lokalitu (u nás tedy čeští vloggeři a rádoby srandovní youtubeři). Přičítají se k tomu i cookies, stačí kliknout na něco na facebooku a už to budeš mít všude. Cílená reklama je v téhle době všude, kam klikneš.

Btw češi mají tenhle cirkus bohužel rádi.

Roman71

Videa na YouTube v převážné většině sleduji jedině bez přihlášení.
Už jen náhled videa dokáže hodně napovědět o kvalitě obsahu..

Přihlášením (například na YouTube) získá vyhledávaný obsah „škatulku“ s vaším jménem a emailovou adresou. Jinak si téměř všechny současné stránky pomocí takzvaných cookies dokážou zjistit o (ne)vkusu svých návštěvníků poměrně dost citlivých informací a po vyhodnocení doporučit potenciálně zajímavý obsah nebo reklamy.

orestez

Ano. jo. Stačí jedinkrát kliknout na výdejo jak oloupat ořech bez louskáčku, tedy návod pro děti, nebo jak 100× hack smartphone a už se to nabízí na HP samo, ačkoliv odebírám hudbu od bellerob, Lliontv atd. Natočím výdejo Jak si oloupat nehty a oči zůstanou celé. Nebo vid 5 Top jak správně připálit topinku.

Mc Merkurion

… musíš před zavřením párkrát kliknout na bikiny, a příště tě třeba mile přivítaj …

orestez

Sleduji tam nějaké odlišné pořady než váš bratr. No, je vidět že google českým lidem nabídnout víc, než sami dokážou do internetu vložit. Určitě sledují rozesmáté hipíky s top 5 jak hópnót na špici a nenabodnót se. Ale jako návod dobrý. Proč to na HP musím sledovat pravě já ? Se ňáké šulda nabóral do WiFi? Ne, díky za tyto úžasný video zájmy.