MacChill

Sledovali jste expozituru?

Co říkáte na příběh? a co na celé zrealizování nejdražšího českého seriálu?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ano,občas jsem se dívala.Je to opravdu smutná realita a obrázek naší společnosti!!!
Jinak o kvalitách tohoto seriálu hodně vypovídá i zájem amerických televizních stanic, které expozituru odkoupily.

Další odpovědi
anonym

Jak píše hanny, smutná realita největší české kauzy o prorůstání zločinu až do inspekce policie ČR. Příznačné je, že nejvyšší namočení až do MV, vesele trůní i nadále.
Se seriálem má společnou jen formu zpracování a rozhodně jej shledávám zdařilejší než film Kájínek, byť i tam zůstává spousta podivných spojitostí a dosud nezodpovězených sporných otázek.

Drap

Nesleduji seriály.

Pomelo74

Anóóó,jen na ten poslední díl se kouknu zítra na netu.Ale myslím,že to bylo hodně dobře propracované,mělo to nějakou zápletku,dobrých herců.Nebylo to jak nějaké ty ,,kriminálky'' ,kde se pořád jen střílí a lítaj auta :D … prostě dobrý český seriál :))