Avatar uživatele
Rootfelen

Slečny, jak by na vás působil muž, který by vás oslovil…

Pokusím se nastínit situaci, byl jsem na brigádě v jedné firmě necelé dva týdny, byla tam slečna, která se mi od začátku líbila, ale připadala mi taková chladná. Něměl jsem s ní kontakt, protože pracovala úplně na druhé straně, kde se nedostanu, ale chodila kolem nás na přestávku. Jednou se zadařilo, a měli jsme přestávku společně, zeptal jsem se, jestli si mohu přisednout a byla ráda. Byla hodně příjemná, fakt ne jak jsem čekal. Mluvili jsme jen asi 6 minut (10m přestávka). Jenže od té doby jsme se nepotkali a moje přidělení ve firmě bylo přerušeno ze dne na den (šlo o brigádu přes agentůru). Znám jen její jméno bez příjmení, takže jedinou možnost vidím oslovit ji na konci pracovní doby, až půjde domů a pozvat (na kafe, skleničku? nevím, o tom jsme se nebavili).

Jak by to na Vás, slečny, působilo, kdyby toto nějaký kluk udělal? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? manon, iceT, johana 56, Deli, Monča.R.E.T. před 4234 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Na většinu žen to obyvkle zapůsobí a podobné pozvání se přijímá tehdy, jestli je jim dotyčný sympatický.
Každopádně lepší si troufnout, slušně požádat, mile pohovořit, než čekat na nějaké „znamení“ nebo si myslet dopředu, že Ona odmítne a pak třeba nadosmrti litovat. Syndrom Pišty Hufnágla v ženském provedení přece může potkat i muže…:-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
manon

Nikdy mne to neurazilo, vždy (až na opravdu výjimečné výjimky :) ) polichotilo a ocenila jsem jistou míru přímé drzosti (místo kuňkání) – i pokud jsem zájem neměla a hodlala odmítnout, udělala jsem to tím nejmilejším a pravdivým způsobem, abych se ho nedotkla.
Takže neboj, případné odmítnutí je třeba risknout občas :) Být chlapem, riskla bych to :)
Doplňuji:
No jasně, Pišta Hufnágl :))

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Já z mého mužského pohledu bych ji zkusil oslovit. Maximálně dostanu do zubů.
A pozval bych ji na nějakou specialitu, která se nedá odmítnout. Třeba na gumové medvídky, hady či co se nechá v parku při procházce ochutnávat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jak tak vidím, tak neodpověděla žádná slečna. Jako ženy s řadou zkušeností Ti snad ale dokážeme odpovědět lépe.
Rozhodně si nemyslím, že Tvému idolu by nezalichotilo, že budeš čekat před koncem směny, až půjde z práce. Pozvání na kávu, či něco ostřejšího může sklidit úspěch, ale měl by ses připravit i na možnost, že slečna už bude mít nějaký program. Takže se připrav na to, že bude třeba nutné domluvit si schůzku na nějaký jiný den. Jen se tím nenechej vyvést z míry a nedávej najevo podrážděnost, kdyby to dopadlo takto. První rande by mělo být hezké a mělo by se odehrávat v přátelské pohodě, tak se na ně pěkně připrav, zbytečně se nestresuj myšlenkami na případné odmítnutí a „jdi do toho“ s veškerým optimismem a důvěrou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Určitě to zkus, počkej na ni a až jí pozveš na ty gumový medvídky, tak jí dej možnost, aby se časově vyjádřila, takže se zeptej, jestli a kdy by si našla na tebe čas, jestli hned nebo jindy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brusinka

Určitě to zkus! ;)

Mluvili jste spolu (i když chvíli) a byli jste si sympatičtí, takže nic drastického se stát nemůže a i kdyby třeba odmítla, myslím, že by to udělala slušně. Je to rozdíl, když tě vídala v práci, oproti tomu, když bys ji oslovil jako úplně cizí někde na ulici. Jdi do toho ;) Jen se taky připrav na odpověď typu že má přítele a pokud ano, tak se s tím nějak rozumně smiř. Já třeba nesnáším reakci „Ježda, aha, tak to teda čau.“
Hodně štěstí! :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Monie

Hlavně na ni nevybafni z temnýho rohu jak půjde z práce, to by jsi mohl dostat i pepřákem. Pokud by šlo o mě, tak jsem ráda když se kluk trochu snaží a není to ten tichej typ kluka co se stydí. Hodně štěstí

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manon

ocko: Než jsem se stala ženou se zkušenostmi, byla jsem slečnou bez zkušeností a ještě si to pamatuji :) Můj slečnovský pohled se od dnešního nijak nelišil – jen moje odpovědi byly tenkrát možná méně smělé, mohlo mne to možná trochu zaskočit, ne však urazit.

před 4233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

🙂

před 4233 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek