Rootfelen

Slečny, jak by na vás působil muž, který by vás oslovil…

Pokusím se nastínit situaci, byl jsem na brigádě v jedné firmě necelé dva týdny, byla tam slečna, která se mi od začátku líbila, ale připadala mi taková chladná. Něměl jsem s ní kontakt, protože pracovala úplně na druhé straně, kde se nedostanu, ale chodila kolem nás na přestávku. Jednou se zadařilo, a měli jsme přestávku společně, zeptal jsem se, jestli si mohu přisednout a byla ráda. Byla hodně příjemná, fakt ne jak jsem čekal. Mluvili jsme jen asi 6 minut (10m přestávka). Jenže od té doby jsme se nepotkali a moje přidělení ve firmě bylo přerušeno ze dne na den (šlo o brigádu přes agentůru). Znám jen její jméno bez příjmení, takže jedinou možnost vidím oslovit ji na konci pracovní doby, až půjde domů a pozvat (na kafe, skleničku? nevím, o tom jsme se nebavili).

Jak by to na Vás, slečny, působilo, kdyby toto nějaký kluk udělal? :)

Nejlepší odpověď
Damiana

Na většinu žen to obyvkle zapůsobí a podobné pozvání se přijímá tehdy, jestli je jim dotyčný sympatický.
Každopádně lepší si troufnout, slušně požádat, mile pohovořit, než čekat na nějaké „znamení“ nebo si myslet dopředu, že Ona odmítne a pak třeba nadosmrti litovat. Syndrom Pišty Hufnágla v ženském provedení přece může potkat i muže…:-)

Další odpovědi
manon

Nikdy mne to neurazilo, vždy (až na opravdu výjimečné výjimky :) ) polichotilo a ocenila jsem jistou míru přímé drzosti (místo kuňkání) – i pokud jsem zájem neměla a hodlala odmítnout, udělala jsem to tím nejmilejším a pravdivým způsobem, abych se ho nedotkla.
Takže neboj, případné odmítnutí je třeba risknout občas :) Být chlapem, riskla bych to :)
Doplňuji:
No jasně, Pišta Hufnágl :))

venkovan

Já z mého mužského pohledu bych ji zkusil oslovit. Maximálně dostanu do zubů.
A pozval bych ji na nějakou specialitu, která se nedá odmítnout. Třeba na gumové medvídky, hady či co se nechá v parku při procházce ochutnávat.

anonym

Jak tak vidím, tak neodpověděla žádná slečna. Jako ženy s řadou zkušeností Ti snad ale dokážeme odpovědět lépe.
Rozhodně si nemyslím, že Tvému idolu by nezalichotilo, že budeš čekat před koncem směny, až půjde z práce. Pozvání na kávu, či něco ostřejšího může sklidit úspěch, ale měl by ses připravit i na možnost, že slečna už bude mít nějaký program. Takže se připrav na to, že bude třeba nutné domluvit si schůzku na nějaký jiný den. Jen se tím nenechej vyvést z míry a nedávej najevo podrážděnost, kdyby to dopadlo takto. První rande by mělo být hezké a mělo by se odehrávat v přátelské pohodě, tak se na ně pěkně připrav, zbytečně se nestresuj myšlenkami na případné odmítnutí a „jdi do toho“ s veškerým optimismem a důvěrou.

pusinka50

Určitě to zkus, počkej na ni a až jí pozveš na ty gumový medvídky, tak jí dej možnost, aby se časově vyjádřila, takže se zeptej, jestli a kdy by si našla na tebe čas, jestli hned nebo jindy

brusinka

Určitě to zkus! ;)

Mluvili jste spolu (i když chvíli) a byli jste si sympatičtí, takže nic drastického se stát nemůže a i kdyby třeba odmítla, myslím, že by to udělala slušně. Je to rozdíl, když tě vídala v práci, oproti tomu, když bys ji oslovil jako úplně cizí někde na ulici. Jdi do toho ;) Jen se taky připrav na odpověď typu že má přítele a pokud ano, tak se s tím nějak rozumně smiř. Já třeba nesnáším reakci „Ježda, aha, tak to teda čau.“
Hodně štěstí! :)

Monie

Hlavně na ni nevybafni z temnýho rohu jak půjde z práce, to by jsi mohl dostat i pepřákem. Pokud by šlo o mě, tak jsem ráda když se kluk trochu snaží a není to ten tichej typ kluka co se stydí. Hodně štěstí

manon

ocko: Než jsem se stala ženou se zkušenostmi, byla jsem slečnou bez zkušeností a ještě si to pamatuji :) Můj slečnovský pohled se od dnešního nijak nelišil – jen moje odpovědi byly tenkrát možná méně smělé, mohlo mne to možná trochu zaskočit, ne však urazit.

Damiana

🙂