Hostman

Slečna se neozvala, jak dál?

Jak byste chápali tuto situaci?
Znám jednu bezvadnou ženskou, která je pěkná a skvělá. Je teda pravda, že má mimčo a to pro mě není překážkou. Bydlí kousek daleko, ale občas se takhle vídáme a jednou za čas napíše. To, že odpoví či napíše až kdy se ji zachce, mi přišlo poslední dobou od normální. Při schůzkách jsme si rozumněli, všecko. Parkrát i líbali a najednou nic, přes týden se neozývá a nereaguje na sms a ani na hovor.

Když jsem s ní byl naposled, všecko se ji líbilo a sama mi řekla, že se na mě bude těšit a řekla mi i to, že když se občas neozve, že to mám chápat tak, že nemá čas a má starosti kolem malého dítěte. Přitom nevidím sebemenší důvod, aby měl být nějaký konec. Známe se přes dva měsíce a po dlouhé době jsem poznal holku, kterou jsem vždy hledal.

Přijde mi divný, aby si slečna během týdne nenašla čas na sms, má to nějakou naději nebo jak to berete vy? Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Děkuji za rady, tak snad je to na dobré cestě a jen to zbytečně dramatizuju.

Nejlepší odpověď
anonym

Bude asi lepší, když se na to zeptáš jí, ona to ví líp, co se děje. Kdyby jen nepsala, řekla bych si, že třeba nemá kredit, ale když ani nezvedá, tak to nevím, třeba má návštěvu, nebo prostě nestihne zvednout, píšeš, že má dítě, někdy je doma takový zmatek, že ani neslyším, že mi zvoní telefon, zvlášť když jsme na vycházce a nechám si mobil doma, nebo v koupelně, a někdy se stane, že spolu usneme a to telefon sice slyším, ale nemůžu vzít, protože spolu dadáme a kdybych se zvedla, tak se malá probudí, důvodů je tedy dost, tak to zkus ještě jednou, někdy třeba navečer, abys neprobudil…

Další odpovědi
Drap

Nemá čas. A co kdyby jsi třeba napsal znovu ty a zeptal se ?

marci1

Pokud nereaguje na Vaše SMS ani hovory a myslíte si, že stojí za to, tak nezbývá čekat, jestli se neozve. Máte přece svou hrdost.

arygnoc

ďaleko-neďaleko, treba zdvihnúť kotvy.
kytička ju poteší (alebo čo má rada), treba ju navštíviť so slovami:
„Mal som proste starosť, či je všetko v poriadku“.

Bezva ženská za to stojí.

Fíková

Kdyby měla opravdový zájem, tak odpoví. Samozřejmě je i mořnost, že je třeba s dítětem v nemocnici a má jiné starosti. Ale pravděpodobnější bude první varianta.

zjentek

takto se žena začíná chovat převážně tehdy, když vycítí, že má situaci definitivně pod kontrolou. Zřejmě už to jaksi cítí ..že? Tak to chápu já ,)

Reezo

ano ano, jenže jí to vytknout nemůžete, že je neschopná se ozvat. No jetu víc faktorů, které mohou hrát roli v tomto problému.

Třeba pouze nemá náladu si psát.
Může se scházet s někým jiným a maskuje to.

Pokud se ozývá málo a kdy ona chce, tak bych u toho zpozorněl, protože nedostatek pozornosti svědčí, že je něco v nepořádku.

Doporučil bych ti sledovat její chování, jak na co reáguje atd..

Hostman

Děkuji za názory, tak snad je to tak, jak píšete. Neměl by bejt důvod, aby neměla zájem, ale člověk nikdy neví.

anonym

Dotyčná slečna je zřejmě na dítě sama. Jak dokáže takové mimino dát člověku zabrat, to znají všechny mámy. Vůbec nebereš v úvahu, že jí na Tobě může také záležet a že s Tebou třeba nechce mluvit, když je unavená a bez nálady. Pokud jí na Tobě záleží, tak pro Tebe chce být osobností, kterou budeš obdivovat a budeš si jí vážit.
Nejbližší mi připadá Arygnocovo řešení. Já bych v takovém případě koupila kytku, případně čokoládu, a vyrazila za „dámou svého srdce“. Chtěla bych znát důvod jejího mlčení osobně.

Reezo

odpovědět na sms je přeci to nejmenší co může udělat i kdyby napsala třeba jen " OK " Nenapadá mě nic, čím by mohla omluvit celý týden maximálně den nebo dva… Celý týden je už podezřelí a pouze bych zbystřil, jestli je to opravdu tak jak si myslím, že by to mělo být.

Navíc hezké ženské moc dobže ví, že může lehce manipulovat s chlapem. Tím, že se neozývá, bych posoudil i tak, že se s tebou pokouší manipulovat.

Dochy

Co možnost ztráty telefonu? Pokud všechny pokusy o kontakt byli jen přes telefon…