Avatar uživatele
Babsi

Slavíte svátek Svatého Valentýna nebo ho ignorujete?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 4791 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Ne

Špatně položená ankteta.
Slavím ano-ne
Ignoruji ano-ne???

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
misadole

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ne

není s kým, a kdyby bylo, stejně se jedná o trapný kýčovitý import z Ameriky, nemající zde žádnou tradici

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Ne

Slušný člověk Valentýny slaví 365 ndní v roce, jednou za 4 roky si odpočine.
Jen ti co celý rok leží u TV, u ní koušou bramborové lupínky zalité kečupem, přikusují „hambáč“ a zapíjejí nějako colou si vymýšlí nějaké akce typu Valentýn apod. A ještě ty své komerční svátky posílají jako výkřik civilizace do světa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Ano

Ano, ignoruji ho. Také mi přijde nelogické, být vždy za každou cenu zamilovaná, i když je to krásné. Ale na povel? To snad ani nejde. Když zamilovaná jsem, tak slavím, ale Valentýn s tím nemá nic společného, ani datum 14. únor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Aším

Ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Renikled

Také s manželkou slavíme. Proč ne, proč si nepřipomenout jednou za rok, že jsme rádi, že se máme rádi. Letos jsem pro ni dokonce pořídil i krásný dárek. Vybral jsem ji moc pěkné chytré hodinky, které vypadají opravdu velmi elegantně. Může si je tak vzít klidně i k šatům do společnosti. Dají se jim totiž měnit řemínky, takže si člověk může měnit vzhled hodinek dle libosti. Hodinky jsem vybral od armodd.cz Hodně se mi líbí, vypadají fantasticky.

Avatar uživatele
terkaprihodo

My třeba s manželem Valentýna slavíme. Nějaké dárečky a podobné blbosti si ale nekupujeme. Místo toho si třeba vždycky uděláme nějaký společný výlet, zajdeme si na wellness atd. Letos máme v plánu zkusit erotické masáže. Dělají to například tady https://mataha­risalon.cz/cs Kamarádka na tom byla a říkala, že je to super, tak jsem zvědavá.

Nový příspěvek